מלונות ולינה באיים האזוריים

אפשרויות הלינה שקיימות באיים האזוריים רחבות מאוד. אפשר לבחור במלונות קונבנציונליים, מלונות דירות, בתי הארחה או מלונות מעניינים ומיוחדים.  בתי אירוח משפחתיים, ובתי אחוזה ישנים עם אופי.


שלט-נאון-הוטל-מלון

עד לאחרונה לא היו מלונות חמישה כוכבים באיים מכיוון והמלונאים תמיד סיפקו רמה גבוהה יותר של שירות מאשר הסיווג הקונבנציונלי המוכר של הכוכבים. היום כבר יש מלון חמישה כוכבים בטרסיירה. בנוסף למלונות, יש גם דירות שמושכרות דרך Airbnb וקוטג'ים, בתי הארחה קטנים בסגנון B&B – מיטה וארוחת בוקר. איכות מקומות הלינה השתפרה הרבה מאוד בשנים האחרונות. בסאו מיגל היתה העלייה הגדולה ביותר בבתי מלון חדשים, בעיקר סביב פונטה דלגדה, ובכמה חלקים אחרים של האי. בעיר אנגרה שבטרסיירה ובהורטה שבפאיאל היתה עלייה משמעותית במספר המקומות החדשים ללינה. יש גם מלונות חדשים בכל האיים האחרים. היום יש מלונות סוויטות רבים, עם לא מעט אפשרויות ללינה משפחתית ועם מחירים מיוחדים לילדים, או למיטה נוספת בחדר.

כל ההתקדמות הזו הקלה באופן משמעותי את המחסור החמור במיטות בעונת השיא, אבל כמובן שזה יצר עודף בחודשי החורף – וזו עוד סיבה לבוא מחוץ לעונה!


תכנון טיולים באנר

מקומות לינה ייחודיים

לבסוף, מלונות בסגנון יחודי שנקראים: Pensão או Residencial יכולים להיות מלונות ישנים יחסית וקטנים עם ריהוט שעשוי להיות קצת ספרטני וקודר. אך עם זאת, בשנים האחרונות רבים רבים מהם שופצו ברמה גבוהה והם מציעים ערך טוב לכסף.

airalo ad

אתרי קמפינג

בכל האיים אתרי קמפינג רשמיים, רובם עם שירותים ועלויות קבועים, וחלקם מאוד אטרקטיביים. האתרים הם מאוד פופולריים בקרב המקומיים – זה ממש נחמד להתרחק מהבית לכמה ימים או משהו כזה, לקרוא ספר, ללכת לדוג, למצוא מסעדה טובה או לעשות מנגל בחיק הטבע. הם גם מאוד פופולריים בקרב בני נוער בחופשות מבית הספר.

אכסניות נוער

בחמישה איים (סאו מיגל, סנטה מריה, טרסיירה, פיקו וסאו חורחה) יש אכסניות נוער.Booking.com

מלונות באיים האזוריים

מלונות בדרך לאיים האזוריים

Booking.com