הכפר היפה ביותר באיים האזוריים

לברוח מהכל זה נחמד, אבל הכי חשוב לדעת זה לאן. אנחנו ממליצים על האיים האזוריים. למעשה ואם להיות מדוייקים יותר אנחנו ממליצים על הכפר Cuada שבאי פלורס, Cuada זהו ללא ספק הכפר היפה ביותר באיים האזוריים.


הכפר היפה ביותר באיים האזוריים

על החוף הצפוני של האי פלורס, יש כפר שבו לא עבר אף פעם שום כלי רכב. הכפר נשאר נאמן לאדריכלות המקורית הכפרית של האי. חמש עשרה בתי אבן גולמית שוקמו במקום והיום הם משמשים למגורים. הכפר Cuada הוא אחד הכפרים הנידחים ביותר באירופה, באמצע האוקיינוס ​​האטלנטי, בשליש הדרך לארצות הברית, על פלורס, אחד מתשע האיים של ארכיפלג האיים האזוריים, כשלושה מאות מיילים ימיים מהאי סאו מיגל, ממוקמת פיסת הקרקע המיושבת ביותר ביבשת אירופה.

הכפר היפה ביותר באיים האזוריים3

הכפר ממוקם על החוף הצפוני של פלורס, בין הכפרים פאיה גרנדה ו-Fajãzinha. הכפר נעזב ברובו בשנות ה-60 של המאה שעברה ותושביו עקרו בעיקר לאמריקה. משנות ה-70, Cuada כמעט התרוקן לגמרי, הבתים היו מוקפים קוצים ועזובה שלטה בכל. לכפר כמעט נכון גורל בטוח.


תכנון טיולים באנר
קואדה - cuada

היום הכפר מאוכלס וזהו המקום שכדאי לברוח אליו אם תכננתם לברוח לאנשהוא. תוכלו כאן לקצור בדידות נעימה ולתת לעצמכם להיות שקועים בהוויה ובחוויה שכל כולה טבע: הרוח, הגשם, הערפל האגמים או השמש שמתפרצת מדי פעם עם ליטופי קרניים חמימות בבוקר אביב פתאומי.

airalo ad
 הכפר היפה ביותר באיים האזוריים

בקואדה תמצאו אינטימיות שאין כמותה עוד בטבע. הרוח, הערפל, הצווחות של השחפים והארנבות שמשוטטות ברחבי כרי הדשא מסביב לבתים. הכפר, המשקיף על הים, נמצא בקרבת נוף רקע מרהיב של צוקים והוא צמוד לחוף.

הכפר היפה ביותר באיים האזוריים – המפלט שלכם מהעולם שבחוץ

באירופה של היום, למען האמת, כבר אין הרבה מקומות שאתם יכולים לחוות את התחושה האמיתית של להיות כל כך רחוקים מהתסיסה הגוברת והולכת של העולם המודרני.