תחזית מזג האוויר באיים האזוריים הצפויה להיום, לשבוע הקרוב וביתר חודשי השנה

בתשעת האיים האזוריים יש אקלים ימי עם טמפרטורות מתונות כל השנה. הטמפרטורה הממוצעת באיים האזוריים נעה בין 14-23 מעלות צלזיוס והחודשים החמים ביותר הם יולי ואוגוסט. האיים ידועים גם בכך שיש בהם גשמים תכופים כל השנה, במיוחד בחודשי החורף.


בשל מיקומם באוקיינוס האטלנטי, באיים האזוריים יש שינויי אקלים פתאומיים ומהירים, רגע אחד שמשי ורגע אחרי כן גשמים עזים. למרות זאת, האיים האזוריים הם יעד תיירותי פופולרי, הידוע בנופים היפים שלו, בתרבות הייחודית ובמגוון גדול של אטרקציות ודברים לעשות.

מזג האוויר באיים האזוריים

תחזית מזג האויר לפי חודשי השנה

האיים האזוריים בחורף (סוף דצמבר, ינואר, פברואר ומרץ)

בניגוד לאירופה הקלאסית, הסתיו והחורף הם זמנים נפלאים לתכנן טיול לארכיפלג הנהדר הזה. תחשבו על כל מה שאתם בדרך כלל עושים בטיולים והוסיפו למשוואה את המשתנים הבאים: קצת פחות חום, הרבה פחות אנשים, מחירים זולים בהרבה (מי אמר חדר במלון 5 כוכבים ב-60 אירו ולא קיבל?) ונופים יפים לא פחות (לפעמים קצת יותר) מהנופים בעונת התיירות הרגילות.


תכנון טיולים באנר
  • הטמפרטורה הממוצעת בחורף באיים האזוריים: 14-16 מעלות.

האיים האזוריים באביב (אמצע מרץ, אפריל, מאי, יוני)

מיד אחרי תחילת מרץ, פריחת הפרחים היא בשיא כאן, מודגשת על ידי השמש שמתחילה לזרוח ביתר שאת דרך הערפל המיסטי של האיים. למי שחי בצפון ישראל או באירופה ורגיל לחורפים קרים וקפואים, מלאי שלג וקרח, האביב באיים האזוריים ירגיש כמו קיץ מוחלט. בסוף מאי ובתחילת יוני יש כבר אנשים בחופים ובבריכות השחייה הטבעיות, מכיוון שהאוקיינוס ​​כבר חם מאוד, מרגיע במיוחד ומזמין לחלוטין.

airalo ad

האביב הוא גם עונה נהדרת לטיולים מכיוון שהטמפרטורות לא חמות מדי ולא קרות מדי. אפשר ללכת קילומטרים על גבי קילומטרים בשבילים מנוקדים בפריחה נהדרת שאמא טבע מספקת. 

  • הטמפרטורה הממוצעת במהלך האביב באיים האזוריים: 14-18 מעלות.

האיים האזוריים בקיץ (יוני, יולי, אוגוסט וספטמבר)

תוהים איך הקיץ באיים האזוריים? דמיינו את גן עדן, ואז תכפילו אותו פי 10 לפחות. ואז, הוסיפו לזה פי 100 יופי! מכל עונות השנה, הקיץ באיים האזוריים גורם לאיים הפורטוגזיים האלה להיראות אפילו יותר נהדרים. היתרונות בתכנון טיול לאיים האזוריים במהלך הקיץ הוא שמזג האוויר מושלם לחלוטין לים, לפעילויות ולאטרקציות שונות.

באשר לחסרונות, בעונת הקיץ הרבה יותר אנשים מגיעים לאיים לחופשה, מה שאומר בהכרח שהמחירים מעט גבוהים יותר. במהלך הקיץ באיים האזוריים, לא תצטרכו לחשוב פעמיים לפני שתצללו לתוך המפל שבדיוק ראיתם בטיול, המים יהיו בטמפרטורה מושלמת והכל יהיה פשוט אידיאלי. אנחנו חייבים להזכיר את השקיעות, שיהפכו את כל העוקבים שלכם באינסטגרם לירוקים מקנאה ברגע שתעלו לשם סטורי.

הקיץ הוא הזמן בו תושבי האזוריים אוהבים לצאת החוצה כדי לצפות בשקיעות תוך כדי כוסית יין סיום ליום עם כמה חברים. פסטיבלי קיץ וחגיגות שונות מתקיימות מיוני עד ספטמבר, ואתם מוזמנים להצטרף לכל אחת מהן!

  • הטמפרטורה הממוצעת בקיץ באיים האזוריים: 19-22 מעלות.

האיים האזוריים בסתיו (ספטמבר, אוקטובר, נובמבר, תחילת דצמבר)

אם אתם אוהבים את האווירה של הקיץ, אבל יכולים להסתדר בלי החום הנלווה לו, תחילת הסתיו יהיה הזמן המושלם לטיול עבורכם באזוריים. הפרחים עדיין פורחים, הטמפרטורות נשארות חמות ונעימות אך לא משתלטות, והמוני התיירים הופכים לזרזיף. לכן, מטיילים המחפשים חופשה שקטה ומרגיעה יותר, עבורם, הסתיו הוא אופציה מצוינת. אתם יכולים לעשות כל מה שדמיינתם, בדיוק כמו בשיא חודשי הקיץ, רק קחו בחשבון שמדי פעם תתקלו בגשם…

  • הטמפרטורה הממוצעת במהלך הסתיו באיים האזוריים: 15-21 מעלות.