טיול עם ילדים באיים האזוריים

טיול עם ילדים באיים האזוריים

טיול עם ילדים באיים האזוריים


איים קטנים שאת כל אחד מהם ניתן להקיף בכמה שעות של נסיעה, מים כחולים וחופים עם בריכות קטנות שמאפשרות גם לזאטוטים ליהנות ממימי האוקיינוס הקרירים בבטחה ובתי מלון ברמה גבוהה – ככה בדיוק נראית חופשה או טיול עם ילדים. האיים האזוריים מאוד מתאימים לטיול עם ילדים ואולי זו תהיה הדוגמה הכי מוחשית בשבילם ל"איך נראה אי?". אז מה הופך את האיים האזוריים למקום ממש מתאים כיעד לחופשה עם ילדים?

האיים האזוריים הם יעד מושלם למשפחות עם ילדים. נוף מדהים, חיים ימיים מרתקים, מגוונים ועשירים בפעילויות יספקו לילדים שלכם המון רגעים של אושר. את כל הפעילויות ניתן לתכנן מראש כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם והמשפחה שלכם תיהנו מחווייה פנטסטית.


תכנון טיולים באנר

ילדים באיים האזוריים יהיו כמעט תמיד במרכז תשומת לב והם בדרך כלל יגרמו לשמחה בכל מקום בו הם יהיו. קבלת הפנים החמה שתקבלו תגרום לכם ולהם להרגיש ממש בבית ועם כל כך הרבה מה לראות ולעשות, החלק הכי קשה יהיה להחליט מתי לעזוב!

airalo ad

שחיה בטוחה באוקיינוס?

באיים האזוריים הילדים יוכלו להיות בתוך האוקיינוס ​​האטלנטי אבל בביטחון שיקנו להם (ולכם) הבריכות המוגנות שעל החופים השונים. תוכלו לבחור לשחות בברכות חמות בתחתית מפלים מוקפים שרכים ועצים, בברכות גיאותרמיות הממוקמות בגנים בוטניים מרהיבים ועוד. ברוב החופים באיים האזוריים יש מלתחות ושירותים קרובים. ישנם גם חופים חוליים באי סאו מיגל, סנטה מריה ופיאל – רק אל תשכחו להסביר לילדים שכאן החול שחור אפור בגלל הרי הגעש שמסביב…

צפייה בלווייתנים ודולפינים

צפייה בלווייתנים ודולפינים בסביבתם הטבעית היא חוויה ייחודית עבור ילדים ומבוגרים כאחד. טיולים שכאלה ניתן לעשות בסאו מיגל, פייאל, טרסיירה ופיקו והם מומלצים במיוחד.

פעילויות נוספות שאפשר לעשות בזמן טיול עם ילדים באיים האזוריים

למה לא לנסות אחת הפעילויות הרבות האחרות שיש באיים? הליכה מודרכת ועצמאית בשבילים המסומנים שיש בכל אי ואי, טיולי ג'יפים 4×4 על שפת ובתוך מכתשים וולקניים, לילדים הגדולים יותר – רכיבה על אופני הרים סביב חופי אגם יפהפיים כמו Sete Sidades ואגם פוגו. שחיה עם דולפינים שובבים ורכיבה על סוסים בעיירה פורנאש ואכילה של קוזידו הישר מבטן האדמה. הילדים בגיל העשרה ייהנו מאוד משייט קיאקים, קאנו ואפילו צלילה באיים האזוריים. קבלו כאן עוד רעיונות לפעילויות באיים האזוריים וכאן תוכלו להזמין כרטיסים לכל סוגי הפעילויות.

טיול עם ילדים באיים האזוריים בכל תקציב

אתרי הנופש והמלונות השונים באיים האזוריים מגוונים מאוד. תוכלו להחליט לטייל בתקציבים נמוכים או גבוהים ולקחת מלון בהתאם לתקציב שלכם. בחלק מהמקומות יש גם אכסניות למשפחות עם תקציב מוגבל והבילוי בהן לעיתים אפילו עולה על בילוי במלון סטנדרטי.