איך להגיע לאיים האזוריים?


.
כדי להגיע לאיים האזוריים מישראל יש צורך להגיע קודם לליסבון. אפשר לעשות זאת בטיסה ומשם לקחת טיסת המשך לאיים. רוב טיסות ההמשך נוחתות באי סאו מיגל אך יש לא מעט טיסות אחרות שנוחתות בשאר האיים. לחילופין, ניתן לקחת טיסה ליעד מעניין באירופה שממנו יש טיסת המשך לליסבון או לאיים האזוריים, לבלות כמה ימים שם ואז להמשיך הלאה.


אם זמנכם בידכם ואתם עוצרים בליסבון כדי לטייל בה כמה ימים או לחילופין ברחבי פורטוגל לפני שאתם ממשיכים לכיוון האיים האזוריים, השכרת רכב בפורטוגל תוכלו לעשות כאן.

איך להגיע לאיים האזוריים מישראל?

שלב א':

לטסים מישראל – טיסות מישראל לליסבון ניתן להזמין כאן:


תכנון טיולים באנר

לעיתים יש גם טיסות ישירות מישראל לפונטה דלגדה:

airalo ad

שלב ב':

מליסבון לוקחים טיסה לאיים האזוריים. חברת התעופה המרכזית שטסה לאיים האזוריים היא SATA אך גם TAP PORTUGAL טסה לשם. טיסות מליסבון לפונטה דלגדה אפשר למצוא פה.

המדינות באירופה מהם יש טיסות ישירות לאיים האזוריים

למגיעים מארצות הברית ומקנדה

כאמור, מערים מסוימות במדינות אירופה ואמריקה יש טיסות ישירות לאיים האזוריים. רצוי לא להסתמך רק על מה שכתוב בעמוד זה ולבדוק את הנושא שוב לפני הטיסות עם חברות התעופה עקב העובדה שלוחות הזמנים וקווי התעופה של החברות השונות משתנים כל הזמן.

איך להגיע לאיים האזוריים מאירופה

יש כמה חברות שטסות מאירופה ישירות לאיים האזוריים. כרטיסים ניתן להזמין ישירות דרך אתרי החברות. מחירו של כרטיס לכיוון אחד יכול לנוע בין 50 אירו לכ-200 אירו.

כדי לנוע בין האיים ניתן לקחת מעבורות או טיסות – הקליקו כאן לפרטים נוספים. בתוך האיים האזוריים תוכלו לנוע בקלות ברכב שכור.

טיסות לאיים האזוריים יש בלינק הזה או במנוע החיפוש להלן:

שאלות ותשובות

איך מגיעים לאיים האזוריים מישראל?

שלב א': מוצאים טיסה לליסבון. משם לוקחים טיסה לבירת האיים האזוריים, פונטה דלגדה. אגב, לעיתים יש גם מישראל טיסות ישירות לפונטה דלגדה.

איך מגיעים לאיים האזוריים ממדינות אחרות?

לאיים האזוריים מגיעים באמצעות טיסה לא ישירה ממגוון של יעדים באירופה ובאמריקה הצפונית. כמו כן, ניתן להגיע לאיים האזוריים באמצעות שיט בספינות קרוזים שיוצאות מיעדים שונים באמריקה ובראשם מיאמי.

איזה חברות תעופה טסות לאיים האזוריים?

חברות התעופה שטסות לאיים האזוריים הן SATA, TAP PORTUGAL, PRIMERA AIR, JETAIRFLY, EASYJET וריינאייר. טיסות זולות אפשר למצוא כאן.

איך מגיעים לאיים האזוריים מאירופה?

מערים מסוימות באירופה יש טיסות ישירות לאיים האזוריים, למשל ליסבון בפורטוגל, לונדון באנגליה, ברצלונה ומדריד בספרד, אמסטרדם בהולנד, פריז בצרפת, בריסל בבלגיה, פרנקפורט ומינכן בגרמניה ועוד. מומלץ לבדוק את הנושא שוב לפני הטיסות עם חברות התעופה עקב העובדה שלוחות הזמנים וקווי התעופה של החברות השונות משתנים כל הזמן.