השכרת רכב בפורטוגל

רכבים נוסעים בפורטו, פורטוגל

הטיפים הטובים ביותר שתוכלו למצוא על השכרת רכב בפורטוגל!

את הדרך לאיים האזוריים לרוב עושים עם עצירה בליסבון. לפעמים מבלים שם יום יומיים וממשיכים לאיים ולפעמים שבוע שבועיים ואף יוצאים אל מחוץ לעיר. כך או כך, יש כמה כללים שכדאי להקפיד עליהם כשאתם שוכרים רכב בפורטוגל.


בהמשך העמוד תמצאו מנוע חיפוש עוצמתי עם כל חברות השכרת הרכב הזמינות בפורטוגל וכן, במנוע הזה מוצגים גם דילים מעניינים. לאחר מכן תהיה רשימת טיפים שכדאי להכיר ולבסוף רשימת ערים ואיזורים בפורטוגל בהם ניתן לשכור רכב. אם משום מה מנוע החיפוש לא נפתח – הנה קישור אליו.

  • אם אתם מתכננים להחנות את הרכב השכור שלכם בפורטוגל, תצטרכו לחפש "אזור כחול". מקומות החניה הללו פנויים ברוב העיירות הפורטוגליות, וניתן להשיג תו חניה מהמשטרה או ממשרדי רשות התחבורה המקומית.
  • השכרת רכב בפורטוגל היא אידיאלית אם אתם מתכננים לבקר ביותר מאזור אחד במדינה. אם מתחשק לכם לנהוג בעיר, קחו רכב קומפקטי וקטן וגלו איתו את ליסבון. לחילופין, אם אתם מתכנים טיול של כמה ימים או שבועות ברחבי מדינת פורטוגל, מומלץ לקחת רכב גדול ונוח וליהנות מהנסיעה אל מחוץ לבירה לכיוון קו החוף האטלנטי בקאסקאיס או למשל אל העיירה סינטרה שנחשבת לאתר תרבות עולמי על ידי אונסק"ו.
  • אם ברצונכם לחצות את הגבול הפורטוגלי ברכב השכור תצטרכו לעדכן מראש את חברת השכרת הרכב. אתם אמנן תוכלו בקלות לעבור למדינות אירופאיות כולל צרפת, גרמניה, בריטניה וספרד אבל כנראה שזה יהיה כרוך בתשלום נוסף.
  • בהתאם לחוק הפורטוגלי, ילדים מתחת לגיל 12 שגובהם נמוך ממטר וחצי לא יכולים לנסוע במושב הנוסע הקדמי של הרכב. ילדים חייבים לשבת במושבים האחוריים בהתקן מתאים לילדים. אם יש איתכם תינוק מתחת לגיל שלוש, ניתן לשים את הסלקל שלו במושב הקדמי רק אם כרית האוויר מושבתת. אתם עשויים להזדקק למושב עבור הילדים ברכב מהרגע שבו תקבלו את הרכב בשדה התעופה, אז קחו בחשבון שתוכלו לשכור כל אחד מהם בעלות של כמה אירו ליום מחברת השכרת הרכב.

ערים ומקומות בהם ניתן להשכיר רכב בפורטוגל