ביטוח נסיעות לאיים האזוריים

באנר פספורטכארד ותטיסנו


האיים האזוריים, הארכיפלג הוולקני הקסום המוקף במימיו של האוקיינוס האטלנטי, חודרים בשנים האחרונות למודעות תיירים רבים ברחבי העולם. הוצאת דרכון פורטוגלי על ידי אזרחים ישראלים רבים, אפשרה להם להתוודע אל יעדים מרגשים ויוצאי דופן והאיים האזוריים, אשר נמצאים תחת שליטת פורטוגל, הם אחד מהיעדים המרגשים הללו.

היתרון העיקרי של האיים האזוריים הוא שהם מספקים לנו את כל ההנאות שניתן להפיק מאיים טרופיים – מחופים לבנים, ספורט ימי ומי אוקיינוס צלולים, ועד לנוף הררי וולקני וטבע עוצר נשימה – וכל זאת במדינה מערבית מפותחת ומוקפים בתרבות אירופית.


תכנון טיולים באנר

על אף כל היתרונות הללו, חשוב שנשכיל להעריך גם את האתגרים הבטיחותיים שטיול מסוג זה מזמן לנו על מנת שנוכל להיערך אליהם בתבונה, לנקוט באמצעי זהירות ולרכוש ביטוח נסיעות מקיף ואיכותי שיספק מענה לכל צרכינו. על מנת לסייע לך במשימה, אספנו את כלל האתגרים עמם אנו עשויים להתמודד בחופשה באיים האזוריים ואת הכיסויים הביטוחיים המומלצים לטיול מסוג זה.

airalo ad
חילוץ מטייל שנפגע במסוק באיים האזוריים
חילוץ מטייל שנפגע במסוק באיים האזוריים

תאונות דרכים

על אף שמדובר במדינה אירופית, ועל אף שהפורטוגלים יודעים בנועם ההליכות ובמזגם הנוח והרגוע, מאחורי ההגה, התמונה נראית קצת אחרת. תרבות הנהיגה האגרסיבית והפזיזה מהווה מכת מדינה של ממש בפורטוגל כולה והאיים האזוריים אינם יוצאים מן הכלל. אנו עשויים להיתקל בנהגים צעירים החותכים במהירויות גבוהות, באי ציות לתמרורים ובנהיגה פרועה באופן כללי. בשילוב עם תשתיות הכבישים אשר באזורים מסוימים עשויות להיות לא טובות, הסבירות לתאונת דרכים עולה משמעותית ודורשת מאיתנו ערנות מוגברת ולנקוט במשנה זהירות.

תאונות שחייה וספורט ימי

מי האוקיינוס הצלולים והחופים מלאי היופי מזמנים בילויים רבים ש'שה לעמוד בפניהם. טבילה נעימה במים, יציאה לשיט או לגלישה והתנסות בספורט ימי אתגרי הם רק חלק מהבילויים הזמינים לתיירים באיים האזוריים. על אף שמי האוקיינוס באזור זה עשויים להיראות על פניו שקטים ושלווים, אנו עשויים להיתקל בזרמים סוערים וחשופים לסיכונים רבים ומגוונים בעת בילויים בים.

באנר פספורטכארד ותטיסנו

  • במזג אוויר סוער, החופים עשויים לחשוף את המתרחצים לסיכונים רבים.
  • המתרחצים חשופים בעת שחייה להיסחפות אל מערבולות או לזרמי האוקיינוס החזקים.
  • ספורט אתגרי ימי – מקייט-סרפינג ועד סקי מים, עשוי לגרום לתאונות אשר השלכותיהן עשויות להפוך חופשה חלומית לחוויה מאוד לא נעימה. לכן, חשוב מאוד לפנות אך ורק אל גורמים מקצועיים בעלי הכשרה מקצועית שיאפשרו לך להתנסות בספורט אתגרי בצורה בטוחה ואחראית. בנוסף, כדי להבטיח שאנו מכוסים מכל בחינה לקראת כל התנסות מרגשת בחופי האיים, יש להבטיח כי ביטוח הנסיעות שלנו מכסה תאונות ספורט אתגרי.

לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד לביטוח נסיעות לאיים האזוריים, אנו מזמינים אותך להשאיר את פרטיך כאן ואחד מנציגינו יחזור אליך בהקדם.

פשע

פורטוגל נחשבת לאחת מהמדינות בעלות שיעור הפשיעה הנמוך בעולם, אפילו יחסית לשכנותיה האירופאיות. אף על פי כן, ישנן עבירות מסוימות אשר מתרחשות לעתים קרובות באיים האזוריים, בעיקר נגד תיירים.

  • גניבות רכב – ברוב המקרים, פריצות לרכב יסתכמו בגניבת מזוודות וחפצי ערך, אך במקרים לא מעטים, נגנבים גם הרכבים עצמם. לכן, במידה ובכוונתך לשכור רכב, יש להצטייד בכל אמצעי הבטיחות נגד גניבות ומומלץ בחום לרכוש ביטוח המכסה אותך נגד גניבת הרכב ותכולתו.
  • כיוס – באזורים הומי אדם, חשופים תיירים לניסיונות כיוס ארנקים וגניבת תיקים. על מנת להישמר ממקרים אלו מומלץ לנקוט באמצעי זהירות. בעת השימוש בכספומטים, יש לוודא כי אין דמויות חשודות האורבות מאחורינו ולהסתיר היטב את מקלדת המכשיר בעת הקשת הקוד הסודי.

כך נרכיב את הפוליסה המושלמת

אם כן, כדי לנסוע לאיים האזוריים בבטחה, יש להבטיח כמה כיסויים עיקריים בביטוח הנסיעות:

  • ביטוח מפני תאונות ספורט אתגרי.
  • ביטוח מפני תאונות דרכים.
  • ביטוח תאונות אישיות וחילוץ ימי.
  • ביטוח מפני גניבות חפצים אישיים ורכב מושכר.
  • ביטוח ביטול טיסה.

עלות מול תועלת

חברות הביטוח השונות יציעו לך כיסויים רבים ומגוונים. במקרים רבים, ניווכח כי מרכיבים רבים מהפוליסה אינם נחוצים לנו כלל וגוררים אחריהם עלויות מיותרות. פוליסות אחרות עשויות לתת לנו בדיוק את מה שנדרש לנו, אך הן עשויות להיות יקרות ביותר. חשוב שנבחן היטב בדיוק מה נדרש לנו ונבצע השוואת מחירים לאור הצרכים המדויקים שלנו.

פוליסת הביטוח שתספק לנו את הכיסויים המדויקים לצרכינו, במחיר שאנו יכולים לעמוד בו ותבטיח לנו החזרים תוך תקופה קצרה מרגע הגשת התביעה, היא הפוליסה הרצויה ביותר.

נשמח לסייע לך

ביעד ייחודי ואטרקטיבי כמו האיים האזוריים, ההנאה והריגושים מובטחים. אנו מאחלים לך חופשה מהנה מלאה בחוויות בלתי נשכחות ומקווים שהחופשה תתנהל על הצד הטוב ביותר. אמנם, כדי לנהל היטב את סיכוניך וכדי להיערך היטב בכל תרחיש, המעשה הנבון ביותר יהיה לרכוש ביטוח נסיעות המקיף את כל צרכיך. כדי לחסוך זמן רב וסכומים משמעותיים, מומלץ להיעזר באיש מקצוע אמין ומנוסה שיעשה את על הבירורים עבורך.

כדי לקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח נסיעות באיים האזוריים על ידי סוכן ביטוח מיומן, כל שעליך לעשות הוא להשאיר את פרטיך כאן.