טיסות לאיים האזוריים

בעמוד זה תוכלו למצוא טיסות לאיים האזוריים באמצעות מנוע החיפוש של קיווי. כידוע, יש לא מעט אפשרויות חיפוש טיסות באינטרנט אבל בחרנו במנוע חיפוש זה כי הוא המתקדם ביותר והנוח ביותר שקיים היום. אפשר לחפש בו טיסות זולות בטווחי זמן שונים, טיסות עם או בלי קונקשנים אבל בעיקר הוא מציג ממשק אחיד כך שגם אם הטיסה הלוך וחזור שלכם מופעלת על ידי 4 חברות שונות לדוגמה – כל כרטיסי הטיסה, כרטיסי העליה למטוס והחשבוניות יהיו מרוכזים במקום אחד.


יותר מזה, המערכת של קיווי טיסות יודעת להתממשק לחברות התעופה השונות ולעשות עבורכם את הצ'ק אין כדי שלא תשכחו בטעות ותאלצו להיפרד מסכום נכבד בשדה. לנוחיותכם גם כתבנו מדריך ענק ומפורט על השימוש בקיווי טיסות כדי שתוכלו להפיק ממנוע החיפוש העוצמתי הזה את המירב.

בלינק הזה תוכלו למצוא מיד טיסות לאיים האזוריים או במנוע החיפוש הבא:


תכנון טיולים באנר

טיסות לאיים האזוריים

טיסות לאיים האזוריים יאפשרו לכם להגיע לאיים שנחשבים לסוד הכי כמוס באירופה.

airalo ad

האיים האזוריים הם 9 איים שנוצרו מהתפרצויות געשיות והם נמצאים במרכז האוקיינוס האטלנטי, כך שביקור בהם יהווה חוויה שלא תשכחו במהרה אם בכלל.

האיים האזוריים התגלו ע"י ספנים פורטוגזים באמצע המאה ה-15, כך שלכל אי נוצר אופי משלו ותרבות ייחודית משלה. למעשה, לכל אי היסטוריה גאולוגית ואנושית שונה וביקור בכל אי הוא חוויה בפני עצמה.

איים של פרדוקסים

אמנם האיים האזוריים נחשבים לטריטוריה אחת מבחינה גאוגרפית, אבל ההבדלים ביניהם עולים על הדמיון וטיסות לאיים האזוריים מאפשרות ליהנות מהניגוד ומהמשותף בו-זמנית. למעשה, האיים האזוריים הם איים של פרדוקסים גדולים ויופי לא פחות גדול.
למשל, האיים נוצרו בהתפרצויות געשיות תת-מימיות ונמצאים בסביבה עוינת טקטונית ואקלימית, אבל הם לא פחות מגן עדן עלי אדמות בשלל צבעי הקשת: הצבע השחור של אדמת הבזלת, הצבע הכחול של הים, הצבע הירוק של הצמחייה והצבע הלבן של הבתים.
האנשים באיים אלו התמודדו עם קשיי פרנסה וקיום, אבל למרות הכל שמרו על אופטימיות ועל שמחת חיים, כך שטיסות לאיים האזוריים מאפשרות ללמוד שיעור בחיים מול איתני הטבע ושיעור בחיי קהילה. ועוד לא דיברנו על הפסטיבלים הייחודיים שיש בכל אי, על האוכל המסורתי ועל האפשרות לצפות בחיי הבר מקרוב…

עולם שפשוט הולך ונעלם

בנוסף, טיסות לאיים האזוריים פותחות בפניכם את האפשרות להכיר חיים שהיו ואינם, חיים שהתבססו על הסביבה הפיזית על הטוב והרע שבכך. למשל, ציד לוויתנים מצד אחד וגידול ענבי יין או תה מצד שני.

למעשה, טיסות לאיים האזוריים פותחות בפניכם צוהר לעולם שהולך ונעלם, כך שזו כמעט ההזדמנות האחרונה לחוות אותו לפני שהוא נהרס ומאבד את תמימותו. אנחנו ממליצים לכם להזמין טיסה כמה שיותר מהר וליהנות מגן העדן לפני שהוא מתקלקל. אז למה אתם מחכים?

הזמינו כאן טיסות לאיים האזוריים

האם ניתן לטוס ישירות מישראל לאיים האזוריים?

לצערנו עדיין לא, אבל ניתן לטוס לאיים האזוריים דרך יעדי ביניים באירופה ובראשם ליסבון. להזמנת טיסה הקליקו כאן

מהו שדה התעופה הראשי של האיים האזוריים?

שדה התעופה הראשי של האיים האזוריים נמצא בפונטה דגלדה, בירת האי סאו מיגל שנחשבת לבירת האיים האזוריים כולם.

האם האיים האזוריים יקרים למטיילים?

אמנם השהות באיים האזוריים נחשבת יקרה מעט יחסית לפורטוגל, אבל מחירי האוכל והשכרת הרכב בהם נחשבים לזולים במיוחד. בנוסף, במלונות רבים באיים האזוריים יש מבצעים שכדאי לשים אליהם לב.

מה החודש הטוב ביותר לבקר באיים האזוריים?

חודשים הקיץ (יוני עד אוגוסט) נחשבים לחודשים הטובים ביותר לבקר באיים האזוריים, בעיקר כי הטמפרטורות יחסית גבוהות והסיכוי לגשם נמוך. עם זאת, מכיוון שמזג האוויר באיים האזוריים הוא טרופי ניתן ומומלץ לבקר בהם כל השנה!