אפשרויות טיול

כדי לטייל באיזור האיים האזוריים טיול מאורגן הוא אחת מהאופציות. המוני תיירים מגיעים לשם גם באופן עצמאי:


אפשרויות טיול באיים האזוריים – תחבורה פנימית

טיסות

בין האיים ישנן טיסות של חברת SATA. הטיסות מתקיימות כל הזמן מכל האיים לכל האיים אך לאיים הקטנים (כמו קורבו או פיקו) תדירות הטיסות נמוכה יותר. אפשרות טיול זו מומלצת מאוד למי שממונו בידו מכיוון והיא נוחה מאוד ומהירה מאוד. הטיסות בין האיים עולות בין 50 ל-200 אירו וככל שמזמינים מוקדם המחירים נמוכים כך שכדאי לתכנן את הטיסות הללו כמה שיותר זמן מראש.

אפשרויות טיול באיים האזוריים - טיסה


תכנון טיולים באנר

שייט בין האיים

יש עוד כמה אפשרויות טיול באיים האזוריים. בין האיים אפשר לנוע גם באמצעות מעבורות. השייט נוח ברוב המקרים אך אם יש ים גלי, נוסעים מסויימים שלא מורגלים בשייט עלולים לחוש בחילות. אפשרות זו זולה מטיסה אך לא בהפרש גדול. למי שמעוניין ומורגל בכך, אפשר להצטרף כטרמפיסט או כאיש צוות ליאכטות בין האיים. כמו בכל טרמפ בחיים – במקרה שאתם חושבים על שייט ביאכטה כדאי להצטייד בקצת מזל ולזכור להסתובב במרינות בין היאכטונרים.

airalo ad

יש 2 חברות מעבורות באיים האזוריים:

אוטובוסים

השכרת רכב

כמעט בכל אי פועלות חברות להשכרת רכב. הן ממוקמות בדרך כלל בנמלי התעופה. הרכבים ברובם יפניים ואוטומטיים וממש כדאי להזמין רכב מראש כדי שיחכה לכם בשדה עם הנחיתה.

השכרת אופניים

השכרת סירות

כמעט בכל אי פועלות חברות להשכרת סירות מנוע, אופנועי ים, מפרשיות ועוד. הן ממוקמות למכביר בנמלי השייט. כדאי לעשות סקר מחירים לפני שמחליטים עם מי לצאת לים מכיוון ויש הפרשים גדולים בין החברות.

אפשרויות טיול – טיולים מאורגנים באיים האזוריים

יש חברות ומדריכים שמציעים טיולים מאורגנים בכל האיים למכביר. רוב המדריכים דוברי אנגלית אך כדאי לברר זאת מראש. המדריכים המומלצים על ידי לשכת התיירות של האיים האזוריים הם: