כמה עולה לטייל באיים האזוריים?

אחת השאלות שאנו נשאלים באופן תדיר היא: כמה עולה לטייל באיים האזוריים ? ובכן, זה מאוד תלוי באופי הטיול שלכם. אם אתם מחליטים על טיול עצמאי הרי שתצטרכו לתכנן אותו, את הטיסות, את המלונות וכדומה – טיול כזה יעלה הרבה פחות מטיול מאורגן באיים האזוריים.


כמה עולה לטייל באיים האזוריים - 500 אירו

אם תחליטו לטייל עם מדריך וקבוצה מסודרת בטיול מאורגן הרי שהעלות שלו תהיה קצת יותר יקרה אך יחסכו ממכם כל כאבי הראש (ויש האומרים "ההנאה שבעניין") הכרוכים בטיול מהסוג הזה.

גם בטיול עצמאי באיים האזוריים תוכלו לטייל במגוון תקציבים. אנו ננסה לתת מענה לכמה תקציבים: טיול תרמילאים זול, טיול משפחות בתקציב בינוני ו-טיול יקר אך מפנק. כמו כן, נתאר גם עלויות של טיול מאורגן באיים האזוריים.


תכנון טיולים באנר

אז כמה עולה לטייל באיים האזוריים – לפני המספרים, קצת מידע כללי:

האיים האזוריים הם חלק מפורטוגל. האיים האזוריים הם אוטונומיה עצמאית ולהם תרבות ייחודית וכן מגוון של נופים טבעיים יפים, כרמים ירוקים, פסטיבלים יחודיים ועוד. האיים האזוריים הצליחו לשמור על תרבות עשירה ייחודית משלהם בעוד שבפורטוגל עצמה כמו בשאר האיחוד האירופי נעשה כל הזמן ניסיון להדביק את הפער ולהפוך למדינה מערבית.

airalo ad

פורטוגל הייתה פעם אחת מהמדינות העניות ביותר מבחינה כלכלית במערב אירופה, אך כאשר הדיקטטורה הסתיימה בשנת 1974 והיא מאוחר יותר הצטרפה לאיחוד האירופי, העושר והנוחיות המודרניים גדלו והמדינה החלה לשגשג. במהלך העשורים האחרונים ליעד טיול לתיירים מכל העולם כולל ישראלים. את האיים האזוריים המטייל הישראלי גילה בשנים האחרונות בלבד. עם ההמונים שגילו את המקום, עלו המחירים משמעותית באיים האזוריים. זה כבר לא יעד דל תקציב כמו פעם, אבל הוא עדיין זול יותר מאשר מקומות אחרים ברוב מדינות מערב אירופה, אם אתם יודעים לתכנן את הטיול שלכם טוב.

איך תחסכו?

כדי לחסוך במהלך הטיול שלכם באיים האזוריים, מומלץ להגיע בסוף או לפני תחילת עונת התיירות. עדיין מזג האוויר פה מצוין אך המחירים צונחים פלאים. ערים גדולות כמו פונטה דלגדה יקרות יותר מאשר ערים קטנות או ישובים קטנים. הזמינו מלונות ורכב או כרטיסי מעבורת מראש וכך תחסכו יותר. טיפ מעניין הוא שרוב המוזיאונים פתוחים חינם לציבור בימי ראשון ולכן נסו לתזמן את הביקורים במוזיאונים ביום הזה. כמו כן הקפידו לאכול במסעדות שנמצאות לפחות כמה רחובות בלבד מאתרי התיירות הפופולריים.

אטרקציות באיים האזוריים

האטרקציות והפעילויות שאפשר לעשות באיים האזוריים לא יקרות ואם אתם מטיילים כאן שלא בעונת השיא (יוני-ספטמבר) אתם תגלו שחלק מהאטרקציות לא פעילות. כך או כך, מומלץ מאוד לרכוש כרטיסים לאטרקציות השונות מראש כדי לוודא לשריין מקום ומנגד, אם עמוס, שלא להיתקע בלי מקום.

עלות טיול באיים האזוריים – טיול עצמאי

הפעילות הכלכלית באיים האזוריים כוללת גם את סמל האיים - האננס

הוצאה יומית ממוצעת (לאדם) של טיול באיים האזוריים

תקציב נסיעות זה באיים האזוריים הוא אומדן הוצאות נסיעה של נוסעים אמיתיים והוא מעודכן נכון למרץ 2016. הטבלה להלן תתן לכם מושג כמה כסף תצטרכו במהלך הטיול שלכם באיים האזוריים. הטבלה לא כוללת טיסות לאיים האזוריים.

המרת מטבע שקל ליורו ולהפך – לחצו כאן

ההוצאה בממוצעלפריט/ליוםטיול בתקציב זול באיים האזורייםטיול בתקציב בינוני באיים האזורייםטיול בתקציב יקר באיים האזוריים
מלוןליום15€33€132€
3 ארוחותליום11€27€63€
מיםליום1.5€1.5€1.5€
תחבורה עירוניתלפריט4.5€12€34€
בילוייםלפריט4€10€22€
תקשורתליום4.5€13€40€
טיפיםלפריט3€7.5€16€
תחבורה בין עירוניתלפריט10€25€65€
מזכרותלפריט5.5€13€29€
שתייה חריפהלפריט5€11.5€24€

כמה עולה לטייל באיים האזוריים – טיול מאורגן

מחיר טיול מאורגן באיים האזוריים

לא הרבה חברות ישראליות מוציאות טיולים מאורגנים לאיים האזוריים. ריכזנו עבורכם כמה מחירים לדוגמה (נכון לחודש יולי 2021) של טיולים מאורגנים לאיים האזוריים.

  • חברת איילה גאוגרפית – 2000 אירו.
  • החברה הגיאוגרפית – 3990 אירו.
  • אקו טיולי שטח – 3920 אירו.
  • מסעות – 3229 אירו.