טיול מאורגן לאיים האזוריים

קיימות בישראל מעט חברות טיולים ששולחות כל שנה אל האיים האזוריים טיול מאורגן. טיול מאורגן לאיים האזוריים יאפשר לכם ליהנות במהירות ובמינימום זמן מכל מה שיש לאיים להציע. לא תבזבזו זמן בחיפושים אחר אטרקציות חדשות כי מדריכי החברות כבר עשו את המסלולים עשרות פעמים וכבר יש בידם מסלול מומלץ לטיול מאורגן כמו גם השלמות למקרים בהם מגיעים לאתר מסוים והוא סגור או בשיפוצים. אך גם למי שלא מעוניים להגיע אל האיים האזוריים בטיול מאורגן וגם למי שרוצה לארגן טיול כזה בעצמו – פירטנו עבורכם מסלול טיול שמכסה את כל מה שחובה ומומלץ לראות שם.


טיול מאורגן לאיים האזוריים
טיול מאורגן לאיים האזוריים

עונה מומלצת לטיול מאורגן לאיים האזוריים

כדי לכסות את האיים האזוריים מומלץ להגיע אליהם לקראת שלהי עונת התיירות, בה מזג האויר עדיין נוח ונעים, ועם זאת, גלי התיירים כבר לא מכסים כל פינה באיים.

אורכו של טיול מאורגן לאיים האזוריים

מומלץ מאוד לשריין בין שבוע לשבועיים כדי ליהנות מכל מה שיש לאיים האזוריים להציע. כאן אנו מציעים לכם מסלול ממצה של כשבוע ימים. תוכלו כמובן לשהות במקום שאהבתם יום או יומיים יותר או לבלות באיים נוספים שלא מוזכרים כאן וכך סביר להניח שתגיעו לשבועיים של שהות באיים.


תכנון טיולים באנר

תכנית הטיול המאורגן באיים האזוריים

יום ראשון: תל אביב – ליסבון

טיסה ישירה מישראל לליסבון בירת פורטוגל. משך הטיסה כ- 4.5 שעות. אם נוחתים בצהריים או בבוקר כדאי לטייל בעיר מעט ולקחת טיסת המשך אל האיים האזוריים. אם נוחתים לקראת ערב, מומלץ לישון לילה במלון בעיר ולאחר מכן להמשיך מערבה אל האיים בטיסת המשך.

airalo ad

יום שני: האי סאו מיגל

יום שלישי: האי סאו מיגל

יום רביעי: האי סאו מיגל

יום חמישי: נחיתה וטיול באי פאיאל

  • טיסה מסאו מיגל לאי פאיאל ונחיתה בעיר הורטה בירת האי פאיאל.
  • ביקור באתרים התיירות השונים בעיר.
  • עלייה להר הגעש החולש על האי כולו ולקלדרה שבפסגתו (עומקה כ-400 מטר).
  • טיול רגלי לאורך שולי המכתש המוקף בפרחי הורטנסיה ובנוף מרהיב.
  • קפלינוש, הר געש חדש שנוסף לאי בשנת 1957 הוסיף לשטח האי 2.5 קמ"ר.
  • חזרה דרך כביש החוף הדרומי אל העיר הורטה ללינה באחד מבתי המלון בעיר.

יום שישי: האי פיקו

יום שביעי: האי טרסיירה

יום שמיני: סן מיגל – ליסבון

  • כאן בדרך כלל מסתיים מסלול טיול מאורגן לאיים האזוריים. בחזור, כמו בהלוך, לוקחים טיסה מהאיים לליסבון. שם תוכלו לבקר במקומות שלא הספקתם בהלוך ולאחר מכן לטוס חזרה לישראל.