צלילה באיים האזוריים עם מסיכה איכותית

באיים האזוריים יש מגוון של אתרי צלילה איכותיים שמאפשרים צלילות יום וצלילות לילה. הצלילה באיים האזוריים כוללות אפשרויות רבות כולל צלילות בשדות חול תת ימיים, צלילה בחופים סלעיים, במערות ובספינות טרופות.


אתרי הצלילה באיים האזוריים מושכים ובצדק תיירים רבים שמעוניינים לשלב בהם טיול באיים קסומים, ממזג אויר נפלא כל ימות השנה ומנופים משכרים. אתרי הצלילה באיים האזוריים מתאימים לכל הצוללנים באשר הם: משנרקלים, צוללים מתחילים, צוללנים מקצוענים, צוללנים טכניים ועוד. באיים האזוריים ניתן גם לצלול עם כרישים בחודשים יולי-ספטמבר ולשנרקל עם דולפינים.

ARIA מסכת צלילה
ARIA מסכת צלילה

הישר מאיטליה – שנורקל מובנה ונשימה נוחה

לא סתם הקדמנו את ההקדמה הזו. כדי ליהנות מצלילה איכותית כבר לא צריך להסתבך. אנחנו ממליצים לכם להצטייד במסיכת צלילה חדשה מסוגה. מסיכת הצלילה האיכותית מבית ARIA שללא ספק קובעת סטנדרט חדש בענף. מסיכה זו אמנם כוללת באופן מובנה שנורקל שמקל על חווית הצלילה אבל זוהי רק ההתחלה. השנורקל המובנה כולל שסתום שמונע חדירות של מים למסיכה למשל כתוצאה מגלים פתאומיים. למעשה, המסיכה מאפשרת נשימה סימולטנית הן מהפה והן מהאף. היא נוחה וקלה להרכבה. אם אתם רוצים לקחת אותה לטיול הבא באיים האזוריים, אתם יכולים לעשות את זה ממש כאן.


תכנון טיולים באנר

אדים – OUT, שדה ראייה רחב – IN

היתרון הגדול במסיכה טמון בעובדה שהיא מונעת הצטברות של אדים שמערפלים את הראייה. בנוסף, המסיכה גם קלה במיוחד הודות לעובדה שהיא עשויה מסיליקון. גולת הכותרת של המסיכה היא העובדה שהיא מתאימה את עצמה למבנה פניו של הצולל. והדובדבן שבקצפת: המסיכה כוללת מתאם שאליו ניתן לחבר מצלמת ראש מסוג גו פרו כי כידוע לכולם: לא באמת צללת אם לא שיתפת את כל מה שקרה שם עם החבר'ה שנשארו בארץ…

airalo ad

הפכו את החופשה שלכם למושלמת – קנו אותה כאן