[קצר] שביל הטיול עם הנוף הכי יפה באיים האזוריים

האגמים Sete Cidades

האגמים Sete Cidades


אם אתם רוצים להרגיש באמת כמו מלכים באיים האזוריים, אתם מוזמנים לטייל ב-"Vista do Rei"  (שביל המלך בעברית) שמקיף את הר הגעש שבאי סאו מיגל וליהנות מהנוף הכי יפה באיים האזוריים. זזהו שביל טיול נפלא ליד האגם הכחול והאגם הירוק – Sete Cidades, קל להליכה ואורכו כמעט 8 ק"מ. השביל קיבל את שמו המלכותי כי בשנת 1901 פסעו בו מלך פורטוגל ואשתו עמליה.

השביל מתחיל בצד המערבי של Cumeeira da Caldeira ומסומן לכל אורכו בסימון PR3SMI. ניתן לעשות עיקוף קטן ולבקר בנקודת התצפית Lomba do Vasco שמשקיפה על החוף המערבי, על הכפר מוסטיירוס ועל איונים שונים. במהלך הטיול תפגשו במבנה הענק והקריפי מעט של המלון הכי מפחיד בעולם – חובה לבקר!


תכנון טיולים באנר

למיטיבי הלכת אנחנו ממליצים לכלול את הטיול ביום שכולו ספורט – הליכה בשביל, שיט בקאנו באגם הירוק וסיום ברחצה במעיינות החמים Termas da Ferraria. רק אל תשכחו להצטייד במצרכים לפיקניק ולהתעדכן בתחזית מזג האוויר כי בחלק הזמן הפסגות הגבוהות של האי סאו מיגל מכוסות בערפל.

airalo ad

על שפת האגמים אותם תראו בטיול נמצאים כמה מקומות אירוח קטנים. ביניהם שימו לב ל-Casa da Lagoa על הגדה המזרחית של האגם הצפוני, Quinta Da Queiró בצד השני של האגם, אבל הכי מומלץ הוא Sete Cidades Lake Lodge. הבונגלו מהעץ עם העיצוב העכשווי הפזורים על שפת האגם טובלים בירוק של צמחייה עשירה. בתוך כל אחד מהם יש אח מחממת אבל הכי חשוב – הם נמצאים על שפת האגם עם נוף טבעי משגע.