ספא בגרסיוסה – Termas do Carapacho

המעיינות התרמיים קראפאצ'ו (Termas do Carapacho) ממוקמים למרגלות הר הגעש קלדרה, על חוף הים בדרום האי גרסיוסה שבאיים האזוריים והם נחשבים למקום מעולה לעשות בו ספא בגרסיוסה למעט אולי אתרי הספא בעיירה פורנאש שבאי סאו מיגל.


Termas do Carapacho ספא בגרסיוסה

Termas do Carapacho ספא בגרסיוסה

 


תכנון טיולים באנר

במקום 16 בקתות ובהן מים תרמיים שמגיעים ממעיין מים הסמוך. מעיינות אלה משמשים לטיפול בשיגרון, דלקת המעי הגס ומחלות עור. טמפרטורת המים נעה בין 35 עד 40 מעלות. בריכה טבעית ניתן למצוא בסמוך והיא מושכת מתרחצים רבים בעונת הרחצה.

airalo ad

המים התרמיים התגלו בשנת 1750 והתכונות המרפאות שלהם זכו לתהילה באיים האזוריים במאות ה-18 וה-19.

במרחצאות טרמאס דו קראפאצ'ו יש מגוון שירותי ספא ובריאות המשלבים שימוש במים חמים באמבטיות טבילת ובטכניקות חדשניות, בליווי של צוות רב-מקצועי.

ספא בגרסיוסה הוא לא רק לנפש

המים התרמיים ידועים כמכילים מימן פחמתי, כלור וגופרית והם מעולים במיוחד לטיפול ומניעת הפרעות ראומטולוגיות (מחלות פרקים) ודרמטולוגית (מחלות עור).

תנו לעצמכם ללכת עם האינסטינקטים שלכם. אתם מוזמנים להירגע, לטפל בגוף ובנפש, להרגיש את האוויר הצח ולהקיף את עצמכם עם אלמנטים מהטבע ולהתאהב מחדש במים… ובעצמכם…

סוגי הטיפולים והמתקנים שיש ב-Termas do Carapacho

  • פיזיותרפיה – במקום תוכלו לעבור טיפולי פיזיותרפיה במים יחד עם מלווה מטעמכם או איש מקצוע ומטפל מטעם אתר הספא Termas do Carapacho.
  • עיסוי – בין אם זה טווינה או רפלקסולוגיה, שיאצו, עיסוי שוודי ותאילנדי, רקמות עמוק, ארומתרפי או משולב – את כל סוגי העיסויים תוכלו למצוא כאן. אל תשכחו להזמין תור מראש.
  • אמבטיות עיסוי – במקום אמבטיות עיסוי להירגעות מלאה של כל הגוף.
  • טיפולי פרימיום – כאן תוכלו להזמים טיפולים יחודיים כמו עיסוי בארבע או בשש ידיים. אל תשכחו להזמין תור מראש.
  • אבנים חמות – זו שיטת עיסוי אינדיאנית ובה משולב טיפול עם 42 חלוקי אבן חמים יחד עם שמני מרפא. העיסוי נועד להרגעה, יצירת ריפיון וטיהור הגוף מרעלים.
  • הידרותרפיה – המונח מגיע מהמילה הידרו=מים והמילה תרפיה=טיפול. טיפול במים. למים סגולות מדהימות שאין לאף חומר אחר, כגון לחץ הידרוסטטי שעוזר להוריד נפיחויות, לשחרר שרירים, לטפל באסטמה על ידי הזרמת הדם ולשחרר מתחים.