טיסות לאיים האזוריים

טיסות לאיים האזוריים

טיסות לאיים האזוריים יאפשרו לכם להגיע לאיים שנחשבים לסוד הכי כמוס באירופה.

האיים האזוריים הם 9 איים שנוצרו מהתפרצויות געשיות והם נמצאים במרכז האוקיינוס האטלנטי, כך שביקור בהם יהווה חוויה שלא תשכחו במהרה אם בכלל.

האיים האזוריים התגלו ע”י ספנים פורטוגזים באמצע המאה ה-15, כך שלכל אי נוצר אופי משלו ותרבות ייחודית משלה. למעשה, לכל אי היסטוריה גאולוגית ואנושית שונה וביקור בכל אי הוא חוויה בפני עצמה.

איים של פרדוקסים

אמנם האיים האזוריים נחשבים לטריטוריה אחת מבחינה גאוגרפית, אבל ההבדלים ביניהם עולים על הדמיון וטיסות לאיים האזוריים מאפשרות ליהנות מהניגוד ומהמשותף בו-זמנית. למעשה, האיים האזוריים הם איים של פרדוקסים גדולים ויופי לא פחות גדול.
למשל, האיים נוצרו בהתפרצויות געשיות תת-מימיות ונמצאים בסביבה עוינת טקטונית ואקלימית, אבל הם לא פחות מגן עדן עלי אדמות בשלל צבעי הקשת: הצבע השחור של אדמת הבזלת, הצבע הכחול של הים, הצבע הירוק של הצמחייה והצבע הלבן של הבתים.
האנשים באיים אלו התמודדו עם קשיי פרנסה וקיום, אבל למרות הכל שמרו על אופטימיות ועל שמחת חיים, כך שטיסות לאיים האזוריים מאפשרות ללמוד שיעור בחיים מול איתני הטבע ושיעור בחיי קהילה. ועוד לא דיברנו על הפסטיבלים הייחודיים שיש בכל אי, על האוכל המסורתי ועל האפשרות לצפות בחיי הבר מקרוב…

עולם שפשוט הולך ונעלם

בנוסף, טיסות לאיים האזוריים פותחות בפניכם את האפשרות להכיר חיים שהיו ואינם, חיים שהתבססו על הסביבה הפיזית על הטוב והרע שבכך. למשל, ציד לוויתנים מצד אחד וגידול ענבי יין או תה מצד שני.

למעשה, טיסות לאיים האזוריים פותחות בפניכם צוהר לעולם שהולך ונעלם, כך שזו כמעט ההזדמנות האחרונה לחוות אותו לפני שהוא נהרס ומאבד את תמימותו. אנחנו ממליצים לכם להזמין טיסה כמה שיותר מהר וליהנות מגן העדן לפני שהוא מתקלקל. אז למה אתם מחכים?

הזמינו כאן טיסות לאיים האזוריים