גולף באיים האזוריים

גולף - Batalha

להביט מסביב ולא לראות שום טביעת אצבע אנושית באופק. רק רוגע וטבע. הצבע הירוק מזמין אותכם לצעוד על כרי הדשא בליווי צבעוני של פרחים. מזג אוויר מצויין יאפשר לכם השחקנים ליהנות משלושה מסלולים זמינים בארכיפלג בכל עונה של השנה. הסיבובים מותאמים הן למתחילים והן לאנשי מקצוע. על מגרש הגולף.

מידע שימושי

לשחקני הגולף באיים האזוריים יש אטרקציות רבות מספור. מכשולים כגון תנאי מזג אוויר לא קיימים כאן. אתם פשוט צריכים רצון לשחק ולקחת בחשבון שהפרטנר העיקרי שלכם יהיה הטבע.

ציוד

אתם יכולים להביא ציוד משלכם. מצד שני, יש באיים מגרשי גולף ציוד זמין להשכרה.

איך להגיע למסלולים

שלושה מסלולים נמצאים במיקומים מצויינים. שניהם בסמוך לשדה התעופה ובקרבה לערים עם גישה טובה. בין-15 ל-50 דקות לאחר הנחיתה, תוכלו להתחיל לשחק. לבד או עם חברים.

הזמן הטוב ביותר בשנה

אפשר לשחק גולף באיים האזוריים במהלך השנה כולה, הודות לתנאי מזג האוויר הייחודיים של האזור. הטמפרטורה היא נוחה באופן כללי, והשמיים בהירים אפילו בחורף, מה שמאפשרת לכם לשחק במסלול מלווה בגוונים שופעים של ירוק.

איפה להתחיל

המסלולים פתוחים לשחקנים בכל הרמות, עם אזורים ספציפיים, בהתאם לרמה של כל שחקן. אם אתה מתחיל או אם אתה רוצה ללמוד קצת יותר, יש קורסים שיעזרו לך.

מה הוא אָחוּ-גולף?

זהו סוג של גולף שמשוחק בהרחבה באיים האזוריים והוא משוחק מחוץ למסלולים מסורתיים. תארו לעצמכם שאתם מלטפים את כדור הגולף שלכם באמצע מרעה פרות? זוהי התמונה היחודית של הספורט החדש הזה. הכללים זהים, אבל כללי ההתנהגות הם אלו שהשתנו במידה מה. המשחק פתוח לכולם (תושבים ותיירים) בחוויה שמבטיחה מגע עם טבע טהור וחברה תוססת עם התושבים המקומיים.

איפה זה קורה?

סאו מיגל

בין חבצלות ובקעצור, ארזים יפניים וארזים, ניתן ליהנות מגולף בשני מגרשי גולף ברמה בינלאומית באי סאו מיגל .המסלולים Furnas ו-Batalha מציעים  ארבעה סיבובים מותאמים לרמות משחק שונות. המסלולים מציעים גם מתקנים ושירותים שונים, כגון השכרת ציוד, קורסי גולף, חנות, בר ומסעדה.

טרסיירה

באי טרסיירה מגרש גולף יחיד אבל באי הזה, רוח הגוף חיה יותר מבאיים אחרים. במקור, מועדון הגולף באי נבנה על ידי האמריקאים לטובת החיילים המוצבים בבסיס חיל האוויר Lajes.